Atatürk Üniversitesi öğretim üyeleri alacak

Okuduğunuz haber
AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ AKADEMİK PERSONEL ALACAK

2018 AÖF yeni kayıt ve kayıt yenileme başladı mı, ne zaman başlayacak

Anasayfa   /    PERSONEL ALIMLARI    /    Akdeniz Üniversitesi Akademik personel alacak

Akdeniz Üniversitesi Akademik personel alacak

Akdeniz Üniversitesi Rektörlüğü'nden yapılan açıklamada çeşitli branşlarda istihdam edilmek üzere profesör, doçent ve öğretim üyeleri alınacağı belirtildi.

PERSONEL ALIMLARI      08 Eylül 2018 - 02:53     0

Akdeniz Üniversitesi Akademik personel alacak

Akdeniz Üniversitesi Rektörlüğü'nden yapılan personel alım ilan duyurusunda, Üniversitemizin akademik birimlerine, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği, Akdeniz Üniversitesi Senatosu tarafından kararlaştırılan ve Yükseköğretim Kurulu Başkanlığınca kabul edilen Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Kriterlerinin ilgili maddeleri ve 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. maddesinde belirtilen şartları sağlayanlardan Öğretim Üyesi alınacaktır, denildi.

İlan kadrolarına uygun olmadığı anlaşılan başvurular geçersiz sayılacaktır. Başvuru süresi ilanın Resmi Gazetede yayımlandığı tarihten itibaren 15 gündür.
İlanla ilgili detaylara Üniversitemizin http://personel.akdeniz.edu.tr adresinden ulaşılabilir.

Kadrolara müracaat eden adayların Akdeniz Üniversitesi Senatosu tarafından kararlaştırılan ve Yükseköğretim Kurulu Başkanlığınca kabul edilen “Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Kriterlerine” uymaları gerekmektedir. Bu Kriterlere uymayan adayların başvuruları kabul edilmeyecektir. Konu hakkında gerekli bilgiler Rektörlük Personel Daire Başkanlığından ya da http://personel.akdeniz.edu.tr adresinden öğrenilebilir. Bu adresteki değerlendirme tablosunun doldurularak başvuru dilekçesine ve her bir eser dosyasına ayrı ayrı eklenmesi gerekmektedir.


Üniversitemizde görev yapan Akademik personelin atama işlemlerinde güncellenmiş AVES bilgilerinin bir çıktısının Başvuru belgelerine eklenmesi gerekmektedir.


Doktora unvanı Yurtdışından alınmış ise Yükseköğretim Kurulu Başkanlığınca denkliğinin onaylandığını gösterir belgenin eklenmesi gerekmektedir.


BAŞVURU TARİHLERİ: Başlangıç Tarihi : 07.09.2018 Bitiş Tarihi :21.09.2018

BAŞVURU İÇİN GEREKLİ BELGELER (Eser Dosyaları Haricinde Hazırlanacaktır)

PROFESÖR KADROSUNA BAŞVURACAK ADAYLAR İÇİN ;

- Başvuru dilekçesi (http://personel.akdeniz.edu.tr/ adresindeki "Formlar" sekmesinde bulunan dilekçe), - Özgeçmiş, - (1) bir adet fotoğraf, - Nüfus cüzdanı sureti, - Lisans, Yüksek Lisans, Doktora, Doçentlik Belgelerinin onaylı sureti - Herhangi bir kamu kuruluşunda çalışanlar (daha önce çalışıp ayrılsalar dahi) çalıştığı kurumdan alacakları onaylı ayrıntılı hizmet belgesi, - Akademik Yükseltme ve Atama Kriterleri Değerlendirme Tablosu, - Adayların özgeçmiş, doçentlik belgesi, başlıca araştırma eserinin açıkça belirtildiği yayın listesi ve doçentlik sonrası yaptığı bilimsel çalışma ve yayınlarına ait bilgi ve belgeleri içeren PDF formatında hazırlanmış olan, 6 (altı) adet CD veya Taşınabilir Bellek (ayrıca fiziksel olarak 1 adet dosya hazırlanacaktır.)

İLAN EDİLEN KADROLAR İÇİN TIKLAYIN

İLANIN GENİŞ DUYURUSU İÇİN TIKLAYIN

İLAN EDİLEN KADROLARA BAŞVURMAK İÇİN GEREKLİ ATAMA KRİTERLERİ İÇİN TIKLAYIN

YORUM EKLEYİN

X

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen ziyaretçilere aittir.

X

Habere hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

GÜNÜN MANŞETLERİ