FLAŞ! Kurum ve Kuruluşlar KPSSsiz işçi alımları yapacak

Okuduğunuz haber
AĞRI İBRAHİM ÇEÇEN ÜNİVERSİTESİ AKADEMİSYEN ALIMI YAPIYOR

2018-TUS ve 2018- STS Tıp Doktorluğu (2. Dönem) Sonuçları Açıklandı

Anasayfa   /    PERSONEL ALIMLARI    /    Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi akademisyen alımı yapıyor

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi akademisyen alımı yapıyor

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi'nden yapılan yazılı personel alımı açıklamasında, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. maddesinde belirtilen şartları sağlayanlardan Öğretim Üyesi alınacağı belirtildi.

PERSONEL ALIMLARI      11 Eylül 2018 - 12:34     0

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi akademisyen alımı yapıyor

Memurhaberi.Net - Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi, Personel Daire Başkanlığı'ndan yapılan akademisyen alım ilanı açıklamasında, Üniversitemize bağlı birimlerde istihdam edilmek üzere, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu ve bu kanunda değişiklik yapan 5772 sayılı Kanun ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğinin ilgili maddelerinde belirtilen koşullara göre öğretim üyesi alınacaktır, denildi.

Öğretim Üyesi kadrosuna başvuracak adayların 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. maddesindeki genel şartlar ile ilanda belirtilen diğer koşulları taşımaları ve ilgili fakültelere şahsen başvurmaları gerekmektedir. Belirtilen şartları taşımayan ve süresi içerisinde başvuruda bulunmayan adayların başvuruları ile posta yoluyla yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır.

1 - PROFESÖR KADROLARI İÇİN:

Profesör kadroları daimi statüde olup, adayların Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı web sayfasındaki Formlar kısmında bulunan öğretim üyesi başvuru formunu (https://www.agri.edu.tr/tr/idari/personel/kategori/personelDB-ogretim-uyesi-basvuru-formu) doldurarak ekinde;
 Özgeçmiş,
 İki (2) Adet Fotoğraf,
 Nüfus Cüzdan Fotokopisi,
 Askerlik Belgesi,
 Doçentlik Belgesi,
 Yabancı Dil Belgesi,
 Yayın Listesi,
 Onaylı Öğrenim Belgeleri (Lisans, Yüksek Lisans, Doktora veya Uzmanlık Belgesi),
 Akademik Atanma ve Değerlendirme Kriterleri EK-8 Puanlama Tablosu (Aday tarafında imzalanacaktır.)
İle birlikte 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği, Üniversitemiz Akademik Atanma ve Değerlendirme Kriterleri gereğince hazırlanan bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 6 (altı) adet fiziki dosya ve (Flashdisk/DVD/CD) ile birlikte Personel Daire Başkanlığına şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir.
Ayrıca Üniversitemiz tarafından yayınlanan “Akademik Atanma ve Değerlendirme Kriterleri” kapsamında ön değerlendirme komisyonunun olumlu raporu ve söz konusu kriterlerde Profesör kadrosu için belirtilen puanlama doğrultusunda geçerli bir puan almış olmak.


2- DOKTOR ÖĞRETİM ÜYESİ KADROLARI İÇİN:

Adayların Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı web sayfasındaki Formlar kısmında bulunan öğretim üyesi başvuru formunu
( https://www.agri.edu.tr/tr/idari/personel/kategori/personelDB-ogretim-uyesi-basvuru-formu ) doldurarak ekinde;
 Özgeçmiş,
 İki (2) Adet Fotoğraf,
 Nüfus Cüzdan Fotokopisi,
 Askerlik Belgesi,
 Yabancı Dil Belgesi,
 Yayın Listesi,
 Onaylı Öğrenim Belgeleri (Lisans, Yüksek Lisans, Doktora veya Uzmanlık Belgesi),
 Akademik Atanma ve Değerlendirme Kriterleri EK-8 Puanlama Tablosu (Aday tarafında imzalanacaktır.)


İle birlikte 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği, Üniversitemiz Akademik Atanma ve Değerlendirme Kriterleri gereğince hazırlanan  bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 (dört) adet fiziki dosya ve (Flashdisk/DVD/CD) ile birlikte ilgili Fakülte/Yüksekokula şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir.
Ayrıca Üniversitemiz tarafından yayınlanan “Akademik Atanma ve Değerlendirme Kriterleri” kapsamında ön değerlendirme komisyonunun olumlu raporu ve söz konusu kriterlerde Doktor Öğretim Üyesi kadrosu için belirtilen puanlama doğrultusunda geçerli bir puan almış olmak. - Yabancı ülkelerden alınan doktora diploması ile unvanların Üniversitelerarası Kurulca eşdeğerliliğinin onaylanmış olması gerekmektedir. - Herhangi bir kamu kurumunda çalışanlar (daha önce çalışıp ayrılmış dahi olsalar) çalıştıkları kurumdan alacakları onaylı hizmet belgesi ile askerlik durum belgelerini müracaat belgelerine ekleyeceklerdir. SON BAŞVURU TARİHİ: - Başvurular ilan yayım tarihinden itibaren 15 gündür. Süresi içerisinde yapılmayan müracaatlar ile posta yoluyla yapılacak başvurular dikkate alınmayacaktır.

 

İLAN EDİLEN KADROLARA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN

YORUM EKLEYİN

X

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen ziyaretçilere aittir.

X

Habere hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

GÜNÜN MANŞETLERİ