Korkut Ata Üniversitesi 11 Öğretim Üyesi Alacak

Okuduğunuz haber
BEYKENT ÜNİVERSİTESİ 10 ÖĞRETİM ÜYESİ ALIYOR

Onsekiz Mart Üniversitesi 44 Öğretim Üyesi Alacak

Anasayfa   /    PERSONEL ALIMLARI    /    Beykent Üniversitesi 10 Öğretim Üyesi Alıyor

Beykent Üniversitesi 10 Öğretim Üyesi Alıyor

Beykent Üniversitesi Akademik Kadrolarına 10 Öğretim Üyesi Alıyor.

PERSONEL ALIMLARI      28 Ekim 2018 - 21:30     0

Beykent Üniversitesi 10 Öğretim Üyesi Alıyor

Memurhaberi.Net - Beykent Üniversitesi Rektörlüğünden yapılan akademik personel alım ilanında,Üniversitemize 2547 Sayılı Yüksek Öğretim Kanunu" Öğretim üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmelik hükümlerinde aranan koşulları yerine getirmiş olmak kaydı ile aylık ve özlük Haklan yönünden 4857 sayılı İş Kanunu hükümlerine tabi olarak İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Fen - Edebiyat Fakültesi bünyesine çeşitli alanlarda; 10 öğretim Üyesi alınacağı belirtildi.

İlana konu olan kadrolar tam zamanlıdır.


Profesör, kadrosuna başvuracakların, başvuruda bulunduğu fakülte ve bölümü belirten bir dilekçenin ekinde, YÖK formatlı özgeçmiş, öğrenim durumunu gösteren belgeler (onaylı suret ve yurt dışından alman diplomalar için denklik belgesi) ile Profesör kadrosuna başvuracakların doçentlik belgesi, bilimsel yayın ve çalışmalarını kapsayan dosyasını (6 takım) halinde vermeleri gerekmektedir.


Doçent kadrosuna başvuracakların, başvuruda bulunduğu fakülte ve bölümü belirten bir dilekçenin ekinde, YÖK formatlı özgeçmiş, öğrenim durumunu gösteren belgeler (onaylı suret ve yurt dışından alınan diplomalar için denklik belgesi) ile Doçent kadrosuna başvuracakların doçentlik belgesi, bilimsel yayın ve çalışmalarını kapsayan dosyasını (4 takım) halinde vermeleri gerekmektedir.


Doktor Öğretim Üyesi kadrosuna başvuracakların, başvuruda bulunduğu fakülte ve bölümü belirten bir dilekçenin ekinde, YÖK formatlı özgeçmiş, öğrenim durumunu gösteren belgeler (onaylı suret ve yurt dışından alınan diplomalar için denklik belgesi) ile bilimsel yayın ve çalışmalarını kapsayan dosyasını (4 takım) halinde vermeleri gerekmektedir.


Başvurular bu ilanın Resmi Gazete’de yayım tarihinden itibaren 15 gün içinde T,C. Beykent Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına şahsen veya posta aracılığı ile yapılabilir. Postadaki gecikmeler ve eksik belge ile yapılan başvurular dikkate alınmaz. İnternet üzerinden başvurular kabul edilmez. Başvuru için gerekli belgeler ve diğer tamamlayıcı bilgiler ilgili birimlerden öğrenilecektir,

Duyurulur,

Fakülte / Yüksekokul Bölüm / Program Öğretim Üyesi Alan Ek Açıklamalar
Fen - Edebiyat Fakültesi Matematik 3 Matematik Profesör
Matematik 3 Matematik Doçent
Matematik 3 Matematik Doktor Öğretim Üyesi
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme 1 Pazarlama Profesör

YORUM EKLEYİN

X

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen ziyaretçilere aittir.

X

Habere hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

GÜNÜN MANŞETLERİ