Gedik Üniversitesi Öğretim üyesi alımı yapacak

Okuduğunuz haber
DOĞUŞ ÜNİVERSİTESİ AKADEMİK PERSONEL ALACAK

Medeniyet Üniversitesi öğretim görevlileri alacak

Anasayfa   /    PERSONEL ALIMLARI    /    Doğuş Üniversitesi Akademik personel alacak

Doğuş Üniversitesi Akademik personel alacak

Doğuş Üniversitesi, akademik kadrolarda istihdam edilmek üzere Akademik personeller alacak.

PERSONEL ALIMLARI      25 Eylül 2018 - 22:43     0

Doğuş Üniversitesi Akademik personel alacak

Memurhaberi.Net - Doğuş Üniversitesi Rektörlüğünden  yapılan personel alım ilanı açıklamasında,  Üniversitemize “2547 Sayılı Yüksek Öğretim Kanunu, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmelik” hükümlerinde aranan koşulları yerine getirmiş olmak kaydı ile aylık ve özlük hakları yönünden 4857 Sayılı İş Kanunu hükümlerine tabi olarak öğretim üyeleri alınacağı belirtildi.

İlana konu olan kadro tam zamanlıdır.

Profesör kadrosu tam zamanlı statüde olup, başvuracak adayların başvurmak istedikleri Anabilim Dalı ile “Başlıca Araştırma Eserlerini” belirttiği dilekçesine özgeçmişini, noter tasdikli Doçentlik belgesini, tebliğleri ile bunlara yapılan atıfları, yönettiği Doktora çalışmalarını, Üniversiteye katkılarını kapsayan ve belgeleyen altı takım dosyayı da ekleyerek ilanın yayımı tarihinden itibaren 15 gün içinde 08.10.2018 Pazartesi günü saat 17:30’a kadar posta ile ya da elden teslim etmek suretiyle Rektörlüğümüze başvurmaları gerekmektedir.

Doçent kadrosu tam zamanlı statüde olup, atanmak isteyenlerin özgeçmişlerini, Noter tasdikli Doçentlik Belgesini, Bilimsel Çalışma ve Yayınlarını 4 nüsha halinde dilekçelerine ekleyerek ilanın yayımı tarihinden itibaren 15 gün 08.10.2018 Pazartesi günü saat 17:30’a kadar posta ile ya da elden teslim etmek suretiyle Rektörlüğümüze başvurmaları gerekmektedir.

Başvurular 08.10.2018 tarihine kadar T.C. Doğuş Üniversitesi Rektörlüğü’ne şahsen veya posta aracılığı ile yapılabilir. Postadaki gecikmeler ve eksik belge ile yapılan başvurular dikkate alınmaz. İnternet üzerinden başvurular kabul edilmez. Başvuru için gerekli belgeler ve diğer tamamlayıcı bilgiler ilgili birimden öğrenilecektir.

 

Fakülte

Bölüm/Program

Öğretim Üyesi

Alanı

Ek Açıklama

Fen Edebiyat Fakültesi

Psikoloji

1

Klinik Psikoloji alanında Doçentlik derecesine sahip olmak.

Prof. Dr.

Psikoloji

1

Klinik Psikoloji alanında Doçentlik derecesine sahip olmak.

Doç. Dr.

İngiliz Dili ve Edebiyatı

1

İngiliz Dili ve Edebiyatı alanında Doçentlik derecesine sahip olmak.

Prof. Dr.

 

Başvurular, 08.10.2018 Pazartesi günü saat 17:30’a kadar T.C. Doğuş Üniversitesi Rektörlüğü’ne şahsen veya posta aracılığı ile yapılabilir. (Postadaki gecikmeler kabul edilmeyecektir).

YORUM EKLEYİN

X

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen ziyaretçilere aittir.

X

Habere hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

GÜNÜN MANŞETLERİ