Süleyman Demirel Üniversitesi 19 Öğretim Üyesi Alıyor

Okuduğunuz haber
ESENYURT ÜNİVERSİTESİ 3 AKADEMİK PERSONEL ALACAK

Cumhuriyet Üniversitesi 42 Öğretim Üyesi Alacak

Anasayfa   /    PERSONEL ALIMLARI    /    Esenyurt Üniversitesi 3 Akademik Personel Alacak

Esenyurt Üniversitesi 3 Akademik Personel Alacak

İstanbul Esenyurt Üniversitesi Rektörlüğünden yapılan personel alım ilanı açıklamasında akademik kadrolara öğretim üyesi alımı yapılacağı belirtildi.

PERSONEL ALIMLARI      25 Ekim 2018 - 16:28     0

Esenyurt Üniversitesi 3 Akademik Personel Alacak

Memurhaberi.Net - İstanbul Esenyurt Üniversitesi Rektörlüğünden yapılan akademik personel alım ilanı açıklamasındaÜniversitemizin aşağıda belirtilen yüksekokul ve bölümlerine, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48’inci maddesinde belirtilen genel şartları taşıyan, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği uyarınca devamlı statüye göre öğretim üyesi alınacağı ifade edildi.

  1. Profesör kadrosuna müracaat edeceklerin; dilekçeleri ekinde özgeçmişini, noterden tasdikli doçentlik belgesini, yayın listesini, bilimsel çalışma ve yayınları kapsayan 6 takım dosya ile Rektörlüğe,

  2. Doçentlik kadrosuna müracaat edeceklerin; dilekçeleri ekinde özgeçmişini, noterden tasdikli doçentlik belgesini, yayın listesini, bilimsel çalışma ve yayınları kapsayan 4 takım dosya ile Rektörlüğe,

  3. Doktor Öğretim Üyesi kadrosuna müracaat edeceklerin; özgeçmişleri, doktora veya uzmanlık belgesinin noter tasdikli sureti ile bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 takım dosya ile ilgili Fakülte Dekanlığı / Yüksekokul Müdürlüğü yapmaları gerekmektedir.

Yabancı ülkelerden alınan diplomaların Üniversitelerarası Kurul tarafından denkliğinin onaylanmış olması şarttır.

Müracaatlar işbu ilanın yayımından itibaren 15 gün içerisinde şahsen veya posta aracılığı ile yapılabilir. Konu hakkında gerekli bilgilere www.esenyurt.edu.tr web adresinden ulaşılabilir.

Fakülte/
Yüksekokul
Bölüm/Program Kadro Unvanı Kadro
Sayısı
Aranan Nitelikler
Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Antrenörlük Eğitimi Profesör 1 Doçentliğini Kalp ve Damar
Cerrahisi alanında almış olmak.
Doktor Öğretim Üyesi 1 Doktorasını Beden Eğitimi ve
Spor Bilimlerinin herhangi bir alanında yapmış olmak.
Spor Yöneticiliği Profesör 1 Spor psikolojisi ve spor-sağlık
ilişkisi konularında yayınları bulunmak.

YORUM EKLEYİN

X

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen ziyaretçilere aittir.

X

Habere hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

GÜNÜN MANŞETLERİ