Sütçü İmam Üniversitesi sağlık personeli alım ilanı

Okuduğunuz haber
GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ PERSONEL ALACAK

Bingöl Öğretmenevi İşçi Alım İlanı

Anasayfa   /    PERSONEL ALIMLARI    /    Gaziantep Üniversitesi personel alacak

Gaziantep Üniversitesi personel alacak

Gaziantep Üniversitesi 101 kişilik personel alımı için ilana çıktı.

PERSONEL ALIMLARI      02 Mayis 2018 - 23:19     0

Gaziantep Üniversitesi personel alacak

GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN

Sözleşmeli Personel Alım İlanı

Sözleşmeli personel çalıştırılmasına ilişkin 06.06.1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile yürürlüğe konulan "Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslara" göre 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 4. maddesinin (B) fıkrasına uyarınca Üniversitemiz Hastanelerinde (Şahinbey Araştırma ve Uygulama Hastanesi ve Onkoloji Hastanesi) istihdam edilmek üzere, 2016 KPSS(B) grubu puan sırası esas alınmak suretiyle aşağıda belirtilen pozisyonlara sözleşmeli personel alınacaktır.

ALIM YAPILCAK KADROLAR VE SAYILARI

80 Hemşire Alımı: Başvuracak adayların Hemşirelik veya Sağlık Memurluğu Lisans programlarının herhangi Birinden mezun olması gerekmektedir.

1 Sosyal Çalışmacı Alımı: Başvuracak adayın Sosyal Hizmet, Sosyal Hizmetler veya Sosyal Çalışmalar Lisans programlarının herhangi birinden mezun olması gerekmektedir. 

5 Sağlık Teknikeri Alımı: Başvuracak adayların Radyoterapi önlisans programından mezun olması gerekmektedir. 

2 Sağlık Teknikeri Alımı: Başvuracak adayların Fizik Tedavi, Fizyoterapi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon önlisans programlarının herhangi birinden mezun olması gerekmektedir.

2 Diğer Sağlık Personeli Alımı: Başvuracak adayların Elektronörofizyoloji önlisans programından mezun olması gerekmektedir. 

9 Sağlık Teknikeri Alımı: Başvuracak adayların Radyoloji Bölümü veya Tıbbi Görüntüleme Teknikleri önlisans programlarının birinden mezun olması gerekmektedir.

1 Sağlık Teknikeri Alımı: Başvuracak adayın Radyoloji Bölümü veya Tıbbi Görüntüleme Teknikleri önlisans programlarının birinden mezun olması gerekmektedir. Bu kadroya başvuracak adaylar için ayrıca en az 10 yıl Üniversite hastanelerinde çalışmış olması şartı aranmaktadır. Başvuracak aday en az 10 yıl deneyimli olduğunu gösterir belge sunmak durumundadır.

1 Sağlık Teknikeri Alımı: Başvuracak adayların Radyoloji Bölümü veya Tıbbi Görüntüleme Teknikleri önlisans programlarının birinden mezun olması gerekmektedir. Bu kadroya başvuracak adayların en az 15 yıl Üniversite hastanelerinde çalışmış olması şartı aranmaktadır.

BAŞVURU YAPACAK ADAYLARDA ARANAN KOŞULLAR

1- Başvuracak adaylarda yukarıda belirtilen özel şartlar ile 657 sayılı Kanunun 48. maddesinde belirtilen genel şartlar aranacaktır.

2- Lisans mezunları için 2016 KPSS(B) grubu KPSSP3 puanı, Önlisans mezunları için 2016 KPSS(B) grubu KPSSP93 puanı esas alınacaktır.

3- İlgililerin, ilanın gazetede yayımlandığı günü izleyen 15 gün içinde (mesai saati bitimine kadar) istenilen belgeler ile Üniversitemiz Personel Dairesi Başkanlığına şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. İlanda yer alan pozisyonlardan sadece birine müracaat edilecektir. Posta yoluyla yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.

4- 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 4. maddesinin (B) fıkrasına 5917 sayılı Kanunun 47.maddesinin 5.fıkrası (a/2) bendi ile eklenen hüküm uyarınca, sözleşmeli(4/B) olarak istihdam edilenler, hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmesi veya sözleşme dönemi içerisinde Bakanlar Kurulu Kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmeyi tek taraflı feshetmeleri halinde, fesih tarihinden itibaren bir yıl geçmedikçe kurumların sözleşmeli personel pozisyonlarında istihdam edilemezler.

5- Gerçeğe aykırı belge verdiği veya beyanda bulunduğu tespit edilenlerin atamaları yapılmaz, atamaları yapılmış ise iptal edilir ve idare tarafından kendilerine bir bedel ödenmiş ise bu bedel yasal faizi ile birlikte tazmin edilir.

6- Başvurular incelendikten sonra atamaya hak kazanan asil ve yedek adayların isimleri Üniversitemiz web sayfası ilanlar bölümünde ilan edilecektir. Atamaya hak kazananlar

haklarında yaptırılan güvenlik soruşturmaları olumlu sonuçlandığı takdirde göreve başlatılacaklardır. Bu ilan tebliğ mahiyetinde olacağından, ilgililere ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

İstenilen Belgeler:

1- Başvuru formu (Başvuru Formu İçin Tıklayınız)

2- 2016 KPSS (B) grubu sınav sonuç belgesi

3- Diploma Fotokopisi

4- Kimlik Fotokopisi

5- Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formu (2 Adet) (Her bir form tek sayfa olacak şekilde ve bilgisayar ortamında doldurulacaktır. (Form İçin Tıklayınız)

YORUM EKLEYİN

X

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen ziyaretçilere aittir.

X

Habere hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

GÜNÜN MANŞETLERİ