Savunma Sanayii Müsteşarlığı Sözleşmeli Personel alacak

Okuduğunuz haber
GEBZE TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ÖĞRETİM ÜYELERİ ALACAK

FLAŞ İDDİA! 3. Havalimanı'nın Adı belli mi oldu

Anasayfa   /    PERSONEL ALIMLARI    /    Gebze Teknik Üniversitesi Öğretim üyeleri alacak

Gebze Teknik Üniversitesi Öğretim üyeleri alacak

Gebze Teknik Üniversitesi Rektörlüğü'nden yapılan yazılı açıklamada Üniversitenin çeşitli bölümlerinde istihdam edilmek üzere sözleşmeli olarak Öğretim üyeleri alınacağı belirtildi.

PERSONEL ALIMLARI      09 Eylül 2018 - 14:29     0

Gebze Teknik Üniversitesi Öğretim üyeleri alacak

Gebze Teknik Üniversitesi Rektörlüğü’nden yapılan personel alım ilanı açıklamasında, Üniversitemize bağlı birimlerde istihdam edilmek üzere, 2547 sayılı Kanun uyarınca öğretim üyesi alınacaktır, denildi.


Söz konusu kadrolar daimi statüde olup, 2547 sayılı Kanun’un 23. ve 26. maddelerinde belirtilen şartlar ile “Üniversitemiz Öğretim Üyesi Kadrolarına Atamalarda ve Akademik Yükseltmelerde Aranan Asgari Koşullara” haiz adayların, başvuracakları Anabilim Dalı ve başlıca araştırma eserini belirttikleri müracaat dilekçelerine özgeçmişlerini, diplomalarını, AYDEK başvuru sonucunu, 1 (bir) adet fotoğraflarını, nüfus cüzdan suretlerini, bilimsel yayınlarını, kongre-konferans tebliğleri ile bunlara yapılan atıfları ve eğitim-öğretim faaliyetlerini kapsayan Doktor Öğretim Üyesi kadrosu için 4 (dört) nüsha dosyayı ilgili Dekanlığa, Profesör kadrosu için ise 6 (altı) nüsha dosyayı Rektörlük/Personel Dairesi Başkanlığı’na teslim etmeleri gerekmektedir.

NOT 1(*) : 23/03/2016 tarih ve 29662 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan “Yükseköğretim Kurumlarında Yabancı Dil Öğretimi ve Yabancı Dille Öğretim Yapılmasında Uyulacak Esaslara İlişkin Yönetmelik” uyarınca, İngilizce ders verebiliyor olmak.
Son Başvuru Tarihi: 19/09/2018
İlanımızın Süresi, Resmî Gazete’de yayımlandığı tarihten itibaren 15 (onbeş) gündür.
 Posta ile yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.
- Başvuru Dilekçesi
Profesör Kadrosu İçin (indirmek için tıklayınız),
Doktor Öğretim Üyesi Kadrosu İçin (indirmek için tıklayınız).

İLAN EDİLEN KADROLARI GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN

 Başvurunun kabul edilmesi için, Üniversitemiz “Akademik Yükseltme ve Atama Ölçütleri Yönergesi (AYDEK)” kapsamında, değerlendirme kurulunun olumlu görüşü gerekmektedir.
(Adayların, anılan Yönerge kapsamında başvuru öncesi veya başvuru sırasında dilekçe ve 1 (bir) adet başvuru dosyası ile birlikte AYDEK Kuruluna iletilmek üzere, Üniversitemiz Yazı İşleri Müdürlüğü’ne başvuru yapmaları gerekmektedir.)
- AYDEK Başvuru Dilekçe (indirmek için tıklayınız)
- AYDEK Yönergesi (indirmek için tıklayınız)
- Gebze Teknik Üniversitesi Öğretim Üyesi Kadrolarına Atamalarda ve Akademik Yükseltmelerde Aranan Asgari Koşullar (indirmek için tıklayınız)
 Yabancı Ülkelerden alınan diplomaların Üniversitelerarası Kurulca denkliğinin onaylanmış olması şarttır.
 Başvurular; Doktor Öğretim Üyesi kadrosu için ilgili Dekanlığa, Profesör kadrosu için ise Üniversitemiz Personel Dairesi Başkanlığı’na şahsen yapılacaktır.
 Adaylar, müracaatla ilgili her türlü bilgiyi Doktor Öğretim Üyesi için ilgili Dekanlıklardan, Profesör kadrosu için ise Üniversitemiz Personel Dairesi Başkanlığı’ndan sağlayabilirler.
(0262 605 11 41)
NOT 2: Doktor Öğretim Üyesi kadrosuna başvuru yapan adaylara ait “Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formu” (2 nüsha) ve Adli Sicil Kaydı (e-devlet kabul edilir) ilgili Dekanlık tarafından başvurunun alınmasına müteakip atamaya ilişkin işlemlerin hızlı bir şekilde yürütülebilmesi amacıyla Üniversitemiz Personel Dairesi Başkanlığına gönderilecektir.
Not 3: İlanımız, 05/09/2018 tarihinde Resmî Gazete’de yayımlanmıştır.

YORUM EKLEYİN

X

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen ziyaretçilere aittir.

X

Habere hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

GÜNÜN MANŞETLERİ