İstanbul Kültür Üniversitesi Akademik personel alımı yapacak

Okuduğunuz haber
İBB, SKORSKY HELİKOPTER SATIŞI YAPACAK

KATÜ 4/B Sözleşmeli sağlık personel alacak

Anasayfa   /    TÜRKİYE    /    İBB, Skorsky helikopter satışı yapacak

İBB, Skorsky helikopter satışı yapacak

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından 1 adet skorsky helikopter satışa çıkarıldı.

TÜRKİYE      18 Eylül 2018 - 23:11     0

İBB, Skorsky helikopter satışı yapacak

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Metro İstanbul Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından Skorsky helikopter satışı yapılacak.

Metro İstanbul San. ve Tic. A.Ş.’ye ait olan, İstanbul Atatürk Havalimanı’nda Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğüne ait ve THY Teknik A.Ş.’ye tahsisli olan, A-14 hangarında bulunan bir adet Skorsky helikopterin satış ihalesi 18 Ekim 2018 tarihinde saat 14.00’da Yavuz Selim Mahallesi Metro Sokak No:3 34220 Esenler İstanbul Genel Müdürlük Binası toplantı salonunda düzenlenecek.

Kapalı zarfla teklif alma ve daha sonra açık artırma usulü ile yapılacak ihaleye katılmak isteyenlerin ihale tarih ve saatine kadar tekliflerini Satın alma Müdürlüğü İhale ve Sözleşmeler Şefliğine teslim etmeleri gerekmektedir.

 

İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
METRO İSTANBUL SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
HELİKOPTER SATIŞI İHALESİ

İhale Konusu : Metro İstanbul San. ve Tic. A.Ş.’ye ait olan , İstanbul Atatürk Havalimanı’nda Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğüne ait ve THY Teknik A.Ş.’ye tahsisli olan, A-14 hangarında bulunan 1 adet Skorsky Helikopterin satışı işidir.
Telefon ve Faks Numarası: 212 568 99 70 - 0 212 569 41 81
İhalenin Yapılacağı Adres: Yavuz Selim Mahallesi Metro Sokak No:3 34220 Esenler İSTANBUL Genel Müdürlük Binası toplantı salonu
İhale Tarihi ve Saati : 18/10/2018- saat:14:00
İhale Dokümanının Görülmesi ve Temini : İhale dokümanı Genel Müdürlük binasının ikinci katında bulunan Satınalma Müdürlüğü İhale ve Sözleşmeler Şefliğinde görülebilir ve 75,00-TL karşılığında temin edilebilir. ( İhaleye girebilmek için dokümanın satın alınması gereklidir.)
Tekliflerin Sunulacağı Yer: İdarenin adresinde Genel Müdürlük Binası ikinci kat, Satınalma Müdürlüğü İhale ve Sözleşmeler Şefliği.
Son Teklif Verme Tarihi ve Saati : 18/10/2018 - saat:14:00
İhale Genel Bilgileri : İhale, ‘’kapalı zarfla” teklif alma ve daha sonra “açık artırma” usulü ile yapılacaktır.
Açık artırma; İhaleye en yüksek teklifi veren 5 istekliden (istekli sayısı yeterli değil ise daha az istekliden), en düşük teklif sahibinden başlamak üzere “açık artırma usulü” ile teklif alma şeklinde yapılacaktır.
Satışı yapılacak Helikopterin özellikleri aşağıda belirtilmiştir.
Aşağıda belirtilen Helikoptere ait tekliflerin KDV hariç Türk Lirası olarak sunulması gerekmektedir.

Hava Aracının Cinsi

HELİKOPTER

Milliyeti ve Tescil İşareti

TC-HKN

İmalatçısı ve Tipi

SIKORSKY S-76B

Seri Numarası

760339

İmal Yılı

1988

Azami Kalkış Ağırlığı

5.350 Kg


İhale Kapsamı: İdaremiz iş bu Helikopter satımı işinde 2886 sayılı Devlet İhale Kanunu’na ve 4734 sayılı Kamu İhale Kanunu’na tabi olmayıp ihaleyi yapıp yapmamakta ve dilediği üzerinde bırakmakta tamamen serbesttir.
Kamuoyuna saygı ile duyurulur.

YORUM EKLEYİN

X

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen ziyaretçilere aittir.

X

Habere hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

GÜNÜN MANŞETLERİ