İSKİ memur alımı yapacak

Okuduğunuz haber
İZMİR BAKIRÇAY ÜNİVERSİTESİ 7 SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALACAK

Milli Savunma Bakanlığı sözleşmeli personel alacak

Anasayfa   /    PERSONEL ALIMLARI    /    İzmir Bakırçay Üniversitesi 7 Sözleşmeli Personel Alacak

İzmir Bakırçay Üniversitesi 7 Sözleşmeli Personel Alacak

İzmir Bakırçay Üniversitesi sözleşmeli statüde çalıştırılmak üzere personel alımı yapacak.

PERSONEL ALIMLARI      01 Aralik 2018 - 23:47     0

İzmir Bakırçay Üniversitesi 7 Sözleşmeli Personel Alacak

Memurhaberi.Net - İzmir Bakırçay Üniversitesi Rektörlüğünden Üniversitemizin çeşitli birimlerinde çalıştırılmak üzere 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 4. maddesinin (b) fıkrası ve Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar uyarınca Ortaöğretim Mezunları ile Lisans mezunları için 2018 yılı KPSS (B), Ön Lisans mezunları için 2016 yılı KPSS(B) grubu puanı esas alınmak suretiyle personel alımı yapılacağı belirtildi.

DÜZELTME
(22.11.2018 tarih ve 30603 sayılı Resmî Gazete’de 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 4. maddesinin (b) fıkrası ve Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar uyarınca yayımlanan ilanımızdaki 2 ve 5 numaralı ilanlarımız aşağıdaki tabloda gösterildiği şekilde düzeltilmiştir)

İzmir Bakırçay Üniversitesi Rektörlüğünden

Üniversitemizin çeşitli birimlerinde çalıştırılmak üzere 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 4. maddesinin (b) fıkrası ve Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar uyarınca Ortaöğretim Mezunları ile Lisans mezunları için 2018 yılı KPSS (B), Ön Lisans mezunları için 2016 yılı KPSS(B) grubu puanı esas alınmak suretiyle aşağıda belirtilen pozisyonlara sözleşmeli personel alınacak olup ücretleri özel bütçeden ödenecektir.

İlan ile ilgili detaylar www.bakircay.edu.tr adresinde yer almaktadır.

Başvuru Başlangıç Tarihi : 22/11/2018

Son Başvuru Tarihi : 06/12/2018 mesai bitimine kadar

 

BİRİMİ UNVANI ADEDİ NİTELİKLERİ
Merkez Teşkilat

Tekniker Başvuru
No:1

1 Endüstriyel Elektronik bölümü ön lisans mezunu olmak, sistem/e-posta yönetimi ve ağ kurulumu konusunda deneyimli olmak, alanı ile ilgili en az 10 yıl teknik destek personeli olarak çalışmış olmak.

Teknisyen Başvuru
No: 2

1

Bilgisayar Teknoloji ve Programlama bölümü ön lisans mezunu olmak, bilgisayar programcılığı, sistem uzmanlığı/ağ güvenliği sertifikalarına sahip olmak, alanı ile ilgili en az 5 yıl iş tecrübesi olmak.
Meslek Lisesi mezunu olmak, görüntü ve ses sistemleri ile ilgili eğitim sertifikasına sahip olmak, en az 10 yıl mesleki tecrübeye sahip olmak.

 

Büro Personeli Başvuru
No: 3
1 Endüstri Meslek Lisesi mezunu olmak, grafikerlik ile grafik ve animasyon sertifikalarına sahip olmak.
Büro Personeli Başvuru
No: 4
1 Lisans mezunu olmak, Kamu ve özel teşebbüse ait hizmetlerle ilgili Sosyal-Kültürel faaliyetlerin planlanmasında en az 5 yıl tecrübe sahibi olmak. İşaret Dili Sertifikasına sahip olmak.
Büro Personeli Başvuru
No: 5
1

Lise ve dengi okul mezunu olmak, görüntü ve ses sistemleri ile ilgili eğitim sertifikasına sahip olmak, en az 10 yıl mesleki tecrübeye sahip olmak.
Bilgisayar Teknoloji ve Programlama bölümü önlisans mezunu olmak, bilgisayar programcılığı, sistem uzmanlığı/ağ güvenliği ve ileri excel sertifikalarına sahip olmak.

 

Büro Personeli Başvuru
No: 6
1 Lisans Mezunu olmak, en az 1 yıl iş tecrübesine sahip olmak, kalite Yönetimi, iş sağlığı/güvenliği ve iç denetçilik ile ilgili ISO 9001 ve OHSAS 18001 eğitim sertifikalarına sahip olmak.
Tabip Başvuru
No: 7
1 1 Tıp fakültesi mezunu olmak. (KPSS şartı aranmamaktadır.)

 

YORUM EKLEYİN

X

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen ziyaretçilere aittir.

X

Habere hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

GÜNÜN MANŞETLERİ