İstanbul Aydın Üniversitesi 9 akademik personel aliyor

Okuduğunuz haber
NİŞANTAŞI ÜNİVERSİTESİ ÖĞRETİM GÖREVLİLERİ ALIMI YAPACAK

Balıkesir Üniversitesi sözleşmeli sağlık personeli alacak

Anasayfa   /    PERSONEL ALIMLARI    /    Nişantaşı Üniversitesi öğretim görevlileri alımı yapacak

Nişantaşı Üniversitesi öğretim görevlileri alımı yapacak

Nişantaşı Üniversitesi'nden yapılan açıklamada üniversite bünyesinde Meslek yüksekokullarına öğretim üyeleri alınacağı belirtildi.

PERSONEL ALIMLARI      01 Ekim 2018 - 11:45     0

Nişantaşı Üniversitesi öğretim görevlileri alımı yapacak

Memurhaberi.Net -  Nişantaşı Üniversitesi Rektörlüğünden yapılan akademik personel alım ilanı açıklamasında, Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerinde boş bulunan kadrolarına 2547 Sayılı Yükseköğretim Kanunu ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği hükümleri doğrultusunda öğretim üyesi alınacağı belirtildi.

2547 Sayılı Kanunun 26. maddesinde belirtilen şartları taşıyan Profesör adaylarının; özgeçmişlerini, yayın listelerini, Lisans, Yüksek Lisans, Doktora, Uzmanlık Belgesi veya Sanatta Yeterlilik Belgesi, Doçentlik Belgesi, Nüfus Cüzdanı Fotokopisi ile birlikte Bilimsel Yayınlarını, Kongre ve Konferans Tebliğleri ile bunlara yapılan Atıfları, yönetimlerinde devam eden ve biten Doktora ve Yüksek Lisans çalışmalarını, Üniversite Yönetimine katkılarını kapsayan belge ve bilgileri içeren 6 adet dosya ile birlikte özgeçmiş ve eserlerini içeren elektronik ortamdaki 6 adet CD’yi ekleyerek Rektörlük Yazı İşleri Müdürlüğüne başvurmaları gerekmektedir. (Dosyalar haricinde dilekçeye Lisans, Yüksek Lisans, Doktora, Uzmanlık Belgesi veya Sanatta Yeterlilik Belgesi, Doçentlik Belgesi, Nüfus Cüzdanı Fotokopisi ile birlikte özgeçmiş, yayın listesi ve kamu kurumlarında çalışmış ya da halen çalışmakta olanların hizmet belgeleri eklenecektir).

 2547 Sayılı Kanunun 25. maddesinde belirtilen şartları taşıyan Doçent adaylarının; özgeçmis, Lisans, Yüksek Lisans, Doktora, Uzmanlık Belgesi veya Sanatta Yeterlilik Belgesi, Doçentlik Belgesi, Nüfus Cüzdanı Fotokopisi ile birlikte Yayın Listesi ile Bilimsel Çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 adet dosya ile birlikte özgeçmiş ve eserlerini içeren elektronik ortamdaki 4 adet CD’yi ekleyerek Rektörlük Yazı İşleri Müdürlüğüne başvurmaları gerekmektedir. (Dosyalar haricinde dilekçeye Lisans, Yüksek Lisans, Doktora, Uzmanlık Belgesi veya Sanatta Yeterlilik Belgesi, Doçentlik Belgesi, Nüfus Cüzdanı Fotokopisi ile birlikte özgeçmiş, yayın listesi ve kamu kurumlarında çalışmış ya da halen çalışmakta olanların hizmet belgeleri eklenecektir).

 2547 Sayılı Kanunun 23. maddesinde belirtilen şartları taşıyan Dr. Öğretim Üyeleri adaylarının; anabilim dalı ve yabancı dillerini belirten dilekçe, özgeçmiş, Lisans, Yüksek Lisans, Doktora Belgesi, Uzmanlık Belgesi veya Sanatta Yeterlilik Belgesi ile birlikte Nüfus Cüzdanı Fotokopisi varsa yabancı dil başarı belgesi ile kamu kurumlarında çalışmış ya da halen çalışmakta olanların Hizmet Belgelerini, Bilimsel Çalışma Yayınlarını kapsayan 4 adet dosya ile birlikte özgeçmiş ve eserlerini içeren elektronik ortamdaki 4 adet CD’yi ekleyerek Fakülte Sekreterliğine başvurmaları gerekmektedir. (Dosyalar haricinde dilekçeye Lisans, Yüksek Lisans, Doktora Belgesi, Uzmanlık Belgesi veya Sanatta Yeterlilik Belgesi, Nüfus Cüzdanı Fotokopisi varsa yabancı dil başarı belgesi ile birlikte özgeçmiş, yayın listesi ve kamu kurumlarında çalışmış ya da halen çalışmakta olanların hizmet belgeleri eklenecektir).

 İlanın yayımlandığı tarihten itibaren 15 (on beş) gün içerisinde; Nişantaşı Üniversitesi Maslak 1453 Kampüsüne şahsen dilekçe ile başvurmaları gerekmektedir. Süresi içinde yapılmayan veya posta ile yapılan başvurular geçerli kabul edilmeyecektir.

ADRES:

Nişantaşı Üniversitesi

Maslak Mah. Söğütözü Sok. No. 20 Y Maslak 1453 Sarıyer/İSTANBUL

Telefon: 0 212 2101010

Birim

Bölüm/Program

Unvan

Kadro

Sayısı

Özel Şartlar

Meslek Yüksekokulu

Ameliyathane Hizmetleri (İngilizce)

Prof.

1

Kadın Hastalıkları ve Doğum Alanında Doçentliğini Almış Olmak

Meslek Yüksekokulu

Çocuk Gelişimi

Dr. Öğr.Üyesi

2

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Alanında Uzmanlığını Tamamlamış Olmak

Meslek Yüksekokulu

İlk ve Acil Yardım

Dr. Öğr.Üyesi

1

Anesteziyoloji ve Reanimasyon Alanında Uzmanlığını Tamamlamış Olmak

Meslek Yüksekokulu

İlk ve Acil Yardım

Dr. Öğr.Üyesi

1

Genel Cerrahi Alanında Uzmanlığını Tamamlamış Olmak

Meslek Yüksekokulu

Tıbbı Görüntüleme Teknikleri (İngilizce)

Prof.

1

Kardiyoloji Alanında Doçentliğini Almış Olmak

Meslek Yüksekokulu

Ağız ve Diş Sağlığı

Dr. Öğr.Üyesi

1

Ortodonti Alanında Doktorasını veya Uzmanlığını Tamamlamış Olmak

Meslek Yüksekokulu

Diş Protez Teknolojisi

Dr. Öğr.Üyesi

1

Protetik Diş Tedavisi Alanında Doktorasını veya Uzmanlığını Tamamlamış Olmak

Meslek Yüksekokulu

Anestezi (İngilizce)

Dr. Öğr.Üyesi

1

Anesteziyoloji ve Reanimasyon Alanında Uzmanlığını Tamamlamış Olmak

Meslek Yüksekokulu

İlk ve Acil Yardım (İngilizce)

Dr. Öğr.Üyesi

1

Genel Cerrahi Alanında Uzmanlığını Tamamlamış Olmak

Meslek Yüksekokulu

Diş Protez Teknolojisi

Doçent

1

Protetik Diş Tedavisi Alanında Doçentliğini Almış Olmak

(*) (23 Mart 2016 Resmi Gazete Sayı: 29662) Yükseköğretim Kurumlarında Yabancı Dil Öğretimi ve Yabancı Dille Öğretim Yapılmasına Uyulacak Esaslara İlişkin Yönetmelikte belirtilen şartları sağlıyor olmak

YORUM EKLEYİN

X

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen ziyaretçilere aittir.

X

Habere hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

GÜNÜN MANŞETLERİ