İçişleri Bakanlığı sözleşmeli personel alacak

Okuduğunuz haber
TÜRKİYE SAĞLIK ENSTİTÜLERİ BAŞKANLIĞI PERSONEL ALIM İLANI

13 Bin Polis Alımı Yapılacak

Anasayfa   /    KAMU PERSONELİ    /    Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı personel alım ilanı

Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı personel alım ilanı

Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı yapmış olduğu duyurusuna göre bünyesinde bulunana personel eksikliğini karşılamak amaçlı personel alımı yapacak.

KAMU PERSONELİ      08 Eylül 2017 - 03:31     0

Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı personel alım ilanı

Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı 08 Eylül 2017 tarihli yapmış olduğu duyurusuna göre bünyesindeki personel eksikliği için kamu personeli alımı yapacağını belirtti. Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı ( TÜSEB ) bünyesine farklı pozisyonlarda toplamda 14 kişilik boş kadro ile personel alımı yapacak. Alımlar, İstanbul, Ankara veya Kayseri illerinde yapılacak. Ayrıca başvurusunu yapmış ve başkanlık tarafından onaylanmış olan adaylar, Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı tarafından yapılacak olan Türkçe ve İngilizce sözlü sınavına tabbi tutulacaklardır.

Buna göre Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı bünyesine, farklı alanlarda 7 Araştırmacı ve farklı alanlarda 7 Uzman alacak. Adaylardan en az lisans mezunu olmak şartı aranacaktır.

ADAYLARDAN ARANAN GENEL NİTELİKLER:

- Kamu haklarından mahrum bulunmamak,

- 657 sayılı devlet memurları kanunun 48. maddesinde belirtilen, A bendindeki, 1,4,5,6,7,8. maddelerdeki şartları taşımak,

- Askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak ( erkek adaylar için ),

- Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık problemi olmamak,

- Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak,

- Yapılacak güvenlik ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, 

- Doktorası olan Yabancı uzmanlar için Türk vatandaşlığı şartı aranmaz ve çalışma süresinin bir yılı aşması halinde çalışma izni olması şartı aranır.

Ayrıca Yabancı dil sınavından puan almıl olmak şartı aaranmaktadır. Bu nitelikler genel olmak üzere her alan ve kadro için adaylardan kadro seviyesine göre özel şart aranmaktadır. Bunlara ilanın tam metninden ulaşabilirsiniz.

BAŞVURU TARİHLERİ

Başvuruda bulunacak olan adaylar, en geç 18 Eylül 2017 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri şarttır. Başvurular, istenilen belgeler ile birlikte şahsen yapılacaktır. Bunun dışında yapılacak olan başvurular kabul edilmeyecektir. İlanın tam metninden alım tablosuna ve diğer sınav bilgilerine ulaşabilirsiniz.

İlanın tam metni için TIKLAYINIZ. 

YORUM EKLEYİN

X

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen ziyaretçilere aittir.

X

Habere hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

GÜNÜN MANŞETLERİ